Video

10 narzędzi, które podniesie wartość twojego bloga w oczach reklamodawców

Prezentacja z I LOVE Marketing: Content marketing, share’y i wirusowe treści w trudnej branży” #ilovemkt

Webinar Live: Jak połączyć SEO i Social Media w Content Marketingu?

Jak znaleźć tematy na treści, które są poszukiwane w Google, a jednocześnie przyciągają uwagę i dobrze shareują się w social mediach? Dowiesz się, jak znaleźć precyzyjne 6-8 wyrazowe tematy na artykuły, które w tej chwili są poszukiwane przez ludzi w Google! Poznasz realne case study oraz wiele pomysłów na rozbudowę treści swojej witryny. Wiecej na szkoleniu Content Marketing.

SEM PRO Kiev 2015 Content Marketing + SEO

Prezentacja w języku angielskim tłumaczona na język rosyjski w trakcie konfernecji SEM PRO Kiev 12 Marca 2015 roku.

17 SEM Camp: Content Marketing + SEO

Często zapominamy o tym, że to MARKETING jest najważniejszą częścią Content Marketingu, a SEO zaledwie efektem ubocznym. W trakcie prezentacji prezenter pokaże kilka inspirujących case study z praktyki MaxROY.com w zakresie marketingu video, organicznie powstających treści na największych polskich portalach oraz wykorzystywania blogosfery i social mediów w Content marketingu.

IxDA Poznan #4 – Gdzie jest Max ROI w SEO?

Nowe czynniki decydujące o mocy linków SEO

Prezentacja z Silesia SEM 2010…

Zrozumieć PageRank

Prezentacja pt. „Zrozumieć PageRank” z trzeciego SEMcampu, cyklicznej imprezy polskiej branży marketingu internetowego.

Long Tail a pozycjonowanie w e-biznesie

Prezentację „Long Tail a pozycjonowanie w e-biznesie” od Października 2007 obejrzało już ponad 10’000 osób! Poniższy materiał video niezmiennie pozostaje inspiracja dla setek marketerów przy tworzeniu strategii i koncepcji promocji stron w wyszukiwarkach internetowych.

Podstawy pozycjonowania stron internetowych – StartUP-IT

Prezentacja miała miejsce podczas imprezy StartUP IT na Politechnice Poznańskiej 5.06.2009. Drugą część prezentacji o marketingu internetowym i Google AdWords przeprowadził Tomasz Frontczak.
Dokładna nazwa prezentacji to „Pozycjonowanie stron internetowych i kluczowa rola SEO w promocji nowych przedsięwzięć internetowych oraz o marketingu internetowym w wyszukwiarkach – Google AdWords- platforma marketingowa o globalnym zasięgu – Tomasz Frontczak, Cezary Lech, MaxROY.com”